Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7-250 GeForce RTX 5050 8GB 100W 24GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG006CTR)
54.799,00 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
4 saat önce
1 54809
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7-250 GeForce RTX 5050 8GB 100W 24GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG006CTR)
54.799,00 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 54809
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7-250 24GB DDR5 512GB SSD RTX5050 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG006CTR) - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Teknopa Gsm | 5 yorum
56.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 56790.00
Lenovo LOQ 15AHP10 83JG006CTR R7-250 24 GB 512 GB SSD RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: fpsteknoloji
57.339,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 57339.06
LENOVO LOQ 15AHP10 Ryzen 7-250 24GB DDR5 512GB SSD RTX5050 8GB FHD IPS FDos Laptop 83JG006CTR Satıcı: Betaplus
57.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 57559.00
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7-250 24GB DDR5 512GB SSD RTX5050 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG006CTR) Satıcı: Betaplus
57.740,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 57740.62
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7-250 24GB DDR5 512GB SSD RTX5050 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG006CTR) - 512 GB - 24 GB
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 5 yorum
57.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 57899.00
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7-250 24GB DDR5 512GB SSD RTX5050 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG006CTR) Satıcı: Betaplus
60.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
8 60159.00
Lenovo LOQ 83JG006CTR Ryzen7 250 24GB 512SSD RTX5050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Fps Teknoloji
60.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
9 60999.00
Loq 15Ahp10 Amd Ryzen 7-250 24Gb Ddr5 512Gb Ssd Rtx5050 8Gb 100W 15.6 İnç Full Hd 144Hz Ips Freedos Gaming Laptop (83Jg006ctr) B Kalite
Satıcı: Fps Teknoloji
60.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
10 60999.00
LENOVO LOQ 15AHP10 Ryzen 7-250 24GB DDR5 512GB SSD RTX5050 8GB FHD IPS FDos Laptop 83JG006CTR Satıcı: GamingGenTR
61.919,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
11 61919.00
Lenovo LOQ 15AHP10 83JG006CTR AMD Ryzen 7-250 24 GB RAM 512 GB SSD RTX5050 FreeDOS F13 Satıcı: KUANTUMSANAL
63.560,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
12 63560.04
Lenovo LOQ 15AHP10 83JG006CTR R7-250 24 GB 512 GB SSD RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
67.356,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
13 67356.83
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7-250 24GB DDR5 512GB SSD RTX5050 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG006CTR) Satıcı: BETA PLUS
82.909,00 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
14 82919
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK