Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo LOQ 15AHP10 83JG006ETR Laptop Fiyatları

Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7-250 24GB DDR5 1TB SSD RTX5060 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG006ETR) - 1 TB - 24 GB

Satıcı: DOLGUN TEKNOLOJİ | 5 yorum

80.998,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 80998.88
Lenovo Loq 15Ahp10 83Jg006etr Ryzen 7-250 24Gb Ram 1Tb Ssd Rtx5060 Freedos K15

Satıcı: KUANTUM SANAL

84.299,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 84299.40
Lenovo Loq 15AHP10 83JG006ETR Ryzen 7-250 24GB Ram 1tb SSD RTX5060 Freedos K15

Satıcı: KUANTUMSANAL

84.947,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 84947.54
Lenovo Loq 15AHP10 83JG006ETR Ryzen 7-250 24GB Ram 1tb SSD RTX5060 Freedos K15

Satıcı: KUANTUM

86.879,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 86879.97
Lenovo Loq 15AHP10 83JG006ETR Ryzen 7-250 24GB Ram 1tb SSD RTX5060 Freedos K15 - 1 TB - 24 GB

Satıcı: Kuantum

91.452,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 91452.60
Lenovo LOQ 83JG006ETR FR18 15AHP10 AMD Ryzen 7-250 24 GB DDR5 1 TB RTX 5060 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS Yok (Free Dos) Gaming Laptop

Satıcı: FARHA TECH

95.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 95099.00
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7-250 24GB DDR5 1TB SSD RTX5060 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG006ETR)

Satıcı: elimar

102.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 102999.00
Lenovo Loq 15Ahp10 Amd Ryzen 7-250 24Gb Ddr5 1Tb Ssd Rtx5060 8Gb 100W 15.6 İnç Full Hd 144Hz Ips Freedos Gaming Laptop (83Jg006etr) B Kalite

Satıcı: Elimar

102.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 102999.00

Lenovo LOQ 15AHP10 83JG006ETR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15AHP10 83JG006ETR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo LOQ 15AHP10 83JG006ETR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.86 mm
• Derinlik 258.7 mm
• Kalınlık 23.9 mm
• Ağırlık 2.4 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 7
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 7 250
• İşlemci Temel Frekans 3.3 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.1 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 28 W
• İşlemci Teknolojileri AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) AMD Ryzen AI LPDDR5X (FP8) Max. Memory 256 GB NVMe Support Boot RAID0 RAID1 System Memory Type DDR5 (FP8)

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 24 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 PD 65-100W USB-C 3.2 2 (10 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (100W)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2x2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri E-shutter 5MP
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 24 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler AI Chip: LA1
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 780M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2700 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartAccess Memory AMD SmartShift MAX DirectX Version 12 DisplayPort Max Refresh Rates (HDR) 7680x4320 @ 60Hz DisplayPort Max Refresh Rates (SDR) 7680x4320 @ 60Hz DisplayPort Version 2.1 HDMI Version 2.1 Multi-Monitor Support USB Type-C DisplayPort Alternate Mode 1920x1080 @ 600Hz 2560x1440 @ 480Hz 3440x1440 @ 360Hz 3840x2160 @ 240Hz

Lenovo LOQ 15AHP10 83JG006ETR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.