Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15AHP10 AI AMD Ryzen 7 250 24GB 512GB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83JG006FTR - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum
66.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 66499.05
LENOVO LOQ Ryzen 7 250 24GB 512GB SSD 15,6 inç FHD RTX 5060 8GB GDDR7 FreeDOS 83JG006FTR Satıcı: Trendyol
66.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 66499.05
Lenovo Loq 15Ahp10 Aı Amd Ryzen7 250 24Gb 512Gb Rtx5060 15.6Fhd 144Hz Freedos 83Jg006Ftr Gaming Bilgisayar Satıcı: Sepetist
85.729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 85729.00
LENOVO LOQ 15AHP10 AI AMD Ryzen7 250 24GB 512GB RTX5060 15.6FHD IPS 144Hz FreeDos Gaming Laptop Satıcı: Sepetist
88.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 88799.00
Lenovo LOQ 15AHP10 AI AMD Ryzen 7 250 24GB 512GB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83JG006FTR - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Sepetist | 2 yorum
93.609,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 93609.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK