Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo LOQ 15AHP10 83JG008UTRv1 Laptop Fiyatları

Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 GeForce RTX 5060 8GB 100W 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTR) - 007 First Light Hediyeli 59.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 60009
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 GeForce RTX 5060 8GB 100W 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTR) 59.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 60009
LENOVO LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 16GB 1TB SSD RTX 5060 8GB (100W) 15.6" FHD 144Hz IPS Freedos

Satıcı: Nethouse

60.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 60899.00
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 16GB 1TB SSD RTX 5060 8GB (100W) 15.6" FHD (1920x1080) 144Hz IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83JG008UTR

Satıcı: Nethouse

60.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 61009
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 16GB DDR5 1TB SSD RTX 5060 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTR) - 1 TB - 16 GB

Satıcı: Nethouse | 4 yorum

60.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 60999.00
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 16GB DDR5 1TB SSD RTX5060 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTR)

Satıcı: Nethouse

61.928,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 61928.02
LENOVO LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 16GB 1TB SSD RTX 5060 8GB (100W) 15.6" FHD 144Hz IPS Freedos

Satıcı: Betaplus

62.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 62499.00
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 16GB DDR5 1TB SSD RTX5060 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTR)

Satıcı: Nethouse

62.747,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 62747.06
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 16GB DDR5 1TB SSD RTX 5060 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTR) - 1 TB - 16 GB

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 4 yorum

62.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 62999.00
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 16GB DDR5 1TB SSD RTX5060 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTR)

Satıcı: Betaplus

63.228,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 63228.62
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 GeForce RTX 5060 8GB 100W 16GB DDR5 2TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTRv1) 65.299,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 65309
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 GeForce RTX 5060 8GB 100W 16GB DDR5 2TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTRv1) - 007 First Light Hediyeli 65.299,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

12 65309
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 16GB DDR5 1TB SSD RTX5060 8GB 100W 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTR)

Satıcı: Betaplus

66.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 66089.00
Loq 15Ahp10 Amd Ryzen 7 250 16Gb Ddr5 1Tb Ssd Rtx 5060 8Gb 100W 15.6 İnç Full Hd 144Hz Ips Freedos Gaming Laptop (83Jg008utr) B Kalite

Satıcı: Fps Teknoloji

66.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 66499.10
LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 16GB DDR5 2TB SSD RTX 5060 8GB 15.6" Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop 83JG008UTRv1 70.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

15 70219

Lenovo LOQ 15AHP10 83JG008UTRv1 Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15AHP10 83JG008UTRv1 Laptop Temel Özellikleri

Lenovo LOQ 15AHP10 83JG008UTRv1 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.86 mm
• Derinlik 258.7 mm
• Kalınlık 23.9 mm
• Ağırlık 2.4 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 7
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 7 250
• İşlemci Temel Frekans 3.3 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.1 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 28 W
• İşlemci Teknolojileri AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) AMD Ryzen AI LPDDR5X (FP8) Max. Memory 256 GB NVMe Support Boot RAID0 RAID1 System Memory Type DDR5 (FP8)

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 PD 65-100W USB-C 3.2 2 (10 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (100W)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2x2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri E-shutter 5MP
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 24 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler AI Chip: LA1
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 780M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2700 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartAccess Memory AMD SmartShift MAX DirectX Version 12 DisplayPort Max Refresh Rates (HDR) 7680x4320 @ 60Hz DisplayPort Max Refresh Rates (SDR) 7680x4320 @ 60Hz DisplayPort Version 2.1 HDMI Version 2.1 Multi-Monitor Support USB Type-C DisplayPort Alternate Mode 1920x1080 @ 600Hz 2560x1440 @ 480Hz 3440x1440 @ 360Hz 3840x2160 @ 240Hz

Lenovo LOQ 15AHP10 83JG008UTRv1 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.