Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15ARP9 Amd Ryzen 7 7435HS 16GB 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" 144Hz Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83JC006ATRA11
Satıcı: Sner Teknoloji
53.349,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 53349.03
Lenovo Loq 15ARP9 Amd Ryzen 7 7435HS 16GB 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" 144Hz Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83JC006ATRA11 Satıcı: Sner Teknoloji
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 54999.00
Lenovo Loq 15ARP9 Amd Ryzen 7 7435HS 16GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" 144Hz Fhd 83JC006ATRA11 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
55.733,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 55733.90
Lenovo Loq 15ARP9 Amd Ryzen 7 7435HS 16GB 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" 144Hz Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83JC006ATRA11
Satıcı: Arez Teknoloji | 1 yorum
57.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 57879.00
Lenovo Loq 15ARP9 Amd Ryzen 7 7435HS 16GB 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" 144Hz Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83JC006ATRA11 Satıcı: Arez Teknoloji
59.907,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 59907.75
Lenovo Loq 15ARP9 Amd Ryzen 7-7435HS 83JC006ATR-120 16GB 1tb RTX4050 6gb W11PRO 15.6 Inç 144Hz Fhd Gaming Laptop Satıcı: elimar
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
6 59999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK