Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lenovo Loq 15ARP9 R5-7235HS 12G 512G SSD RTX3050 6gb 15.6” Fhd IPS Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83JC00DYTR
Satıcı: ZENOVA BİLİŞİM | 14 yorum
40.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 40500.00
Lenovo LOQ 15ARP9 83JC00DYTR R5-7235HS 12 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: cimete-teknoloji
40.419,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 40419.06
Lenovo LOQ 15ARP9 83JC00DYTR R5-7235HS 12 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
41.171,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 41171.06
Lenovo LOQ 15ARP9 83JC00DYTR R5-7235HS 12G 512G SSD RTX3050 6G 15.6 FreeDos Satıcı: Teknoraks
42.146,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 42146.06
LENOVO Loq 15ARP9 R5-7235HS 12G 512G SSD RTX3050 6GB 15.6” Fhd IPS Fdos Notebook Satıcı: Aison
42.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 42299.00
Lenovo Loq 15ARP9 Ryzen 5 7235HS 12GB 512 GB SSD RTX3050 6gb 15.6" IPS 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83JC00DYTR - 12 GB
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 42999.00
Lenovo LOQ 83JC00DYTR Ryzen5 7235HS 12GB 512SSD RTX3050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
43.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
7 43109
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER