Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Loq 15Arp9 83Jc00e3tr Fr154 Amd Ryzen 7-7435Hs 16 Gb Ddr5 512 Gb Ssd Rtx4050 6Gb 105W 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Gaming Laptop + Çanta
Satıcı: Ensarbilişim
49.659,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 49659.10
Loq 15Arp9 83Jc00e3tr Fr64 Amd Ryzen 7-7435Hs 16 Gb Ddr5 512 Gb Ssd Rtx4050 6Gb 105W 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Gaming Laptop
Satıcı: Ensarbilişim
50.614,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 50614.10
Lenovo Loq 15ARP9 83JC00E3TR FR154 Amd Ryzen 7-7435HS 16 GB Ddr5 512 GB SSD RTX4050 6gb 105W 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Gaming Laptop + Çanta
Satıcı: Sner Teknoloji
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 51999.00
Lenovo Loq 15ARP9 83JC00E3TR FR64 Amd Ryzen 7-7435HS 16 GB Ddr5 512 GB SSD RTX4050 6gb 105W 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Gaming Laptop
Satıcı: Sner Teknoloji
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 51999.00
Lenovo Loq 15ARP9 83JC00E3TR FR154 Amd Ryzen 7-7435HS 16 GB Ddr5 512 GB SSD RTX4050 6gb 105W 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Ga Satıcı: Sner Teknoloji
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 51999.00
Lenovo Loq 15ARP9 83JC00E3TR FR64 Amd Ryzen 7-7435HS 16 GB Ddr5 512 GB SSD RTX4050 6gb 105W 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Gam Satıcı: Sner Teknoloji
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 52999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK