Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15ARP9 83JC00E3TR Fr4 Amd Ryzen 7-7435HS 24 GB Ddr5 1 Tb SSD RTX4050 6gb 105W 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Gaming Satıcı: Sner Teknoloji
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 59999.00
Lenovo Loq 15ARP9 83JC00E3TR FR94 Amd Ryzen 7-7435HS 24 GB Ddr5 1 Tb SSD RTX4050 6gb 105W 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Gamin Satıcı: Sner Teknoloji
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 59999.00
Lenovo Loq 15ARP9 83JC00E3TR Fr4 Amd Ryzen 7-7435HS 24 GB Ddr5 1 Tb SSD RTX4050 6gb 105W 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
74.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 74899.00
Lenovo Loq 15ARP9 83JC00E3TR FR94 Amd Ryzen 7-7435HS 24 GB Ddr5 1 Tb SSD RTX4050 6gb 105W 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Gaming Laptop + Çanta
Satıcı: FarhaTech
75.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 75999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK