Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15ARP9 Aı Amd Ryzen 7-7435HS 16 GB Ram Ddr5 1 Tb SSD SSD RTX4060 8gddr6 15.6 IPS 144Hz Fhd Freedos 83JC00FJTR-161C Dizüstü Bilgisayar (Yapay Zeka Destekli)+ Çanta - Gri
Satıcı: Sner Teknoloji
65.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 65999.00
Lenovo Loq 15ARP9 Aı Amd Ryzen 7-7435HS 16 GB Ram Ddr5 1 Tb SSD SSD RTX4060 8gddr6 15.6 IPS 144Hz Fhd Freedos 83JC00FJTR-161C D Satıcı: Sner Teknoloji
65.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 65999.00
Lenovo Loq 15ARP9 Aı Amd Ryzen 7-7435HS 16 GB Ram Ddr5 1 Tb SSD SSD RTX4060 8gddr6 15.6 IPS 144Hz Fhd Freedos 83JC00FJTR-161 Dizüstü Bilgisayar (Yapay Zeka Destekli) - Gri
Satıcı: Sner Teknoloji
70.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 70999.00
Lenovo Loq 15ARP9 Aı Amd Ryzen 7-7435HS 16 GB Ram Ddr5 1 Tb SSD SSD RTX4060 8gddr6 15.6 IPS 144Hz Fhd Freedos 83JC00FJTR-161 Di Satıcı: Sner Teknoloji
70.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 70999.00
Lenovo Loq 15ARP9 Aı Amd Ryzen 7-7435HS 16 GB Ram Ddr5 1 Tb SSD SSD RTX4060 8gddr6 15.6 IPS 144Hz Fhd Freedos 83JC00FJTR-161C Dizüstü Bilgisayar (Yapay Zeka Destekli)+ Çanta Satıcı: elimar
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 74999.00
Lenovo Loq 15Arp9 Aı Amd Ryzen 7-7435Hs 16 Gb Ram Ddr5 1 Tb Ssd Ssd Rtx4060 8Gddr6 15.6 Ips 144Hz Fhd Freedos 83Jc00fjtr-161C Dizüstü Bilgisayar (Yapay Zeka Destekli)+ Çanta
Satıcı: Elimar
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 74999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK