Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq Intel Core I5-12450Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx™ 3050 6Gb 15,6" Gaming Laptop 83Gs008gtr
Satıcı: Cimete-Teknoloji
43.929,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 43929.10
Loq Intel Core I5-12450Hx 16Gb 512Gb S Rtx™ 3050 6Gb Tgp 95W 15,6" Gaming Laptop 83Gs008gtr
Satıcı: Cimete-Teknoloji
44.884,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 44884.10
Lenovo LOQ 83GS008GTR Intel Core i5 12450HX 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" FHD Notebook
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 51 yorum
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 45999.00
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS008GTR i5-12450HX 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: cimete-teknoloji
46.059,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 46059.06
Loq 83GS008GTR Intel Core I5 12450HX 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" Fhd Notebook
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 59999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK