Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15IAX9 I5-12600HX 8-Gbddr5 256 GB SSD RTX4050 105W 15.6" Full Hd Freedos 83GS00L8TRAT1 - 8 GB
Satıcı: ATATECH
42.762,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 42762.24
Lenovo LOQ 15IAX9 i5-12600HX 16-GBDDR5 512 GB SSD RTX4050 105W 15.6" Full HD FreeDos 83GS00L8TRAT12 Satıcı: ATATECH
47.481,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 47481.39
Lenovo LOQ 15IAX9 i5-12600HX 16-GBDDR5 1 TBSSD RTX4050 105W 15.6" Full HD FreeDos 83GS00L8TRAT13 Satıcı: ATATECH
48.731,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 48731.76
Lenovo Loq 15IAX9 I5-12600HX 16-Gbddr5 512 GB SSD RTX4050 105W 15.6" Full Hd Freedos 83GS00L8TRAT12 - 16 GB
Satıcı: ATATECH
48.872,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 48872.64
Loq 15Iax9 I5-12600Hx 16-Gbddr5 1 Tbssd Rtx4050 105W 15.6" Full Hd Freedos 83Gs00l8trat13
Satıcı: Cimete-Teknoloji
53.479,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 53479.10
Loq 15Iax9 I5-12600Hx 16-Gbddr5 2 Tbssd Rtx4050 105W 15.6" Full Hd Freedos 83Gs00l8trat14
Satıcı: Cimete-Teknoloji
57.299,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 57299.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK