Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00NUTR i5-12600HX 24 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: technopol
46.999,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 46999.06
Lenovo Loq 12.nesil Core I5 12600HX-24GB-512GB SSD-RTX4050 6GB-15.6-Windows 11 Taşınabilir bilgisayar 83GS00NUTR
Satıcı: ProrenkSatış | 6 yorum
48.244,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 48244.11
Lenovo Loq 12.nesil Core I5 12600HX-24GB-512GB SSD-RTX4050 6GB-15.6-Windows 11 Taşınabilir bilgisayar 83GS00NUTR
Satıcı: Technopol | 6 yorum
50.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 50450.00
Loq 12.Nesil Core I5 12600Hx-24Gb-512Gb Ssd-Rtx4050 6Gb-15.6-Windows 11 Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00nutr
Satıcı: Cimete-Teknoloji
50.614,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 50614.10
Lenovo Loq 12.nesil Core I5 12600HX-24GB-512GB SSD-RTX4050 6GB-15.6-Windows 11 Taşınabilir bilgisayar 83GS00NUTR Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
52.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 52989.00
LENOVO LOQ 15IAX9 Intel Core i5-12600HX 24GB 512GB RTX4050 15.6 AI-Powered Gaming Laptop Win11 83GS00NUTR Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 54999.00
Lenovo LOQ 15ıax9 Intel Core i5-12600HX 24gb 512gb SSD Nvidia Geforce RTX 4050 6GB Gddr6 15.6" FHD 1920x1080 IPS W11 Luna Grey Gaming Notebook 83gs00nutr
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
7 54999.00
Lenovo LOQ 12.Nesil Core i5 12600HX-RTX4050 6Gb-24Gb-512Gb Ssd-15.6-W11 251 yorum
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
8 54999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
14 yorum