Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15Iax9 83Gs00p6tr I5-12600Hx 24 Gb Ram 512 Gb Ssd 6Gb Rtx4050 Freedos Taşınabilir Bilgisayar K97
Satıcı: KUANTUM SANAL
52.911,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 52911.30
Lenovo Loq 15IAX9 83GS00P6TR I5-12600HX 24 GB Ram 512 GB SSD 6gb RTX4050 Freedos Taşınabilir Bilgisayar K97 Satıcı: KUANTUMSANAL
53.318,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 53318.13
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P6TR i5-12600HX 24 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
60.159,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 60159.07
Lenovo LOQ Intel Core i5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" IPS 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TR Satıcı: Elimar
60.799,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 60799.06
Lenovo Loq Intel Core İ5 12600Hx 24Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Ips 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tr
Satıcı: Elimar
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 63999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00PCTR
49.999,00 TL
Lenovo Ideapad 5 83KX005CTR
36.266,28 TL
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P6TRA119
46.923,90 TL
Lenovo LOQ 15ARP9 83JC006ATRA21
70.986,83 TL
HP ProBook 460 G11 (A23BCEA)
60.886,51 TL
HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt (B92QXEA)
2 yorum
139 yorum