Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A109 İntel Core İ5 12600HX 8GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA109 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
46.808,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 46808.42
Lenovo Loq 15IAX9A109 Intel Core I5 12600HX 8gb 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA109 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
48.610,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 48610.00
Lenovo LOQ 15IAX9A109 İntel Core İ5 12600HX 8GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA109 Satıcı: Arez Teknoloji
49.712,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 49722.49
Lenovo LOQ 15IAX9A109 İntel Core İ5 12600HX 8GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA109 Satıcı: Arez Teknoloji
50.313,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 50313.85
Lenovo Loq 15IAX9A109 Intel Core I5 12600HX 8gb 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA109 Satıcı: Elimar
55.099,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 55099.05
Lenovo Loq 15IAX9A109 Intel Core I5 12600HX 8gb 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA109 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: elimar
56.208,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 56208.40
Lenovo LOQ 15IAX9A109 İntel Core İ5 12600HX 8GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA109 Satıcı: elimar
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
7 57999.00
Lenovo Loq 15Iax9a109 Intel Core I5 12600Hx 8Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra109
Satıcı: Elimar
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 57999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK