Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A110 İntel Core İ5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA110 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
49.321,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 49321.69
Lenovo Loq 15IAX9A110 Intel Core I5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA110 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji | 1 yorum
51.220,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 51220.00
Lenovo LOQ 15IAX9A110 İntel Core İ5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA110 Satıcı: Arez Teknoloji
52.381,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
3 52391.69
Lenovo LOQ 15IAX9A110 İntel Core İ5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA110 Satıcı: Arez Teknoloji
53.015,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 53015.34
Lenovo Loq 15IAX9A110 Intel Core I5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA110 Satıcı: Elimar
58.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 58899.05
Lenovo Loq 15IAX9A110 Intel Core I5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA110 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: elimar | 1 yorum
60.084,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
6 60084.90
Lenovo LOQ 15IAX9A110 İntel Core İ5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA110 Satıcı: elimar
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 61999.00
Lenovo Loq 15Iax9a110 Intel Core I5 12600Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra110
Satıcı: Elimar
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 61999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK