Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A111 İntel Core İ5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA111 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
59.932,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 59932.31
Lenovo Loq 15IAX9A111 Intel Core I5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA111 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
62.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 62239.00
Lenovo LOQ 15IAX9A111 İntel Core İ5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA111 Satıcı: Arez Teknoloji
63.650,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 63660.61
Lenovo LOQ 15IAX9A111 İntel Core İ5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA111 Satıcı: Arez Teknoloji
64.420,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 64420.58
Lenovo Loq 15IAX9A111 Intel Core I5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA111 Satıcı: Elimar
70.299,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 70299.05
Lenovo Loq 15IAX9A111 Intel Core I5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA111 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: elimar
71.714,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 71714.43
Lenovo LOQ 15IAX9A111 İntel Core İ5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA111 Satıcı: elimar
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
7 73999.00
Lenovo Loq 15Iax9a111 Intel Core I5 12600Hx 32Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra111
Satıcı: Elimar
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 73999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK