Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A113 İntel Core İ5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA113 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
54.347,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 54347.27
Lenovo Loq 15IAX9A113 Intel Core I5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA113 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
56.439,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 56439.00
Lenovo LOQ 15IAX9A113 İntel Core İ5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA113 Satıcı: Arez Teknoloji
57.719,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 57729.06
Lenovo LOQ 15IAX9A113 İntel Core İ5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA113 Satıcı: Arez Teknoloji
58.417,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 58417.28
Lenovo Loq 15IAX9A113 Intel Core I5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA113 Satıcı: Elimar
62.699,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 62699.05
Lenovo Loq 15IAX9A113 Intel Core I5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA113 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: elimar
63.961,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 63961.41
Lenovo LOQ 15IAX9A113 İntel Core İ5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA113 Satıcı: elimar
65.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
7 65999.00
Lenovo Loq 15Iax9a113 Intel Core I5 12600Hx 24Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra113
Satıcı: Elimar
65.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 65999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK