Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A114 İntel Core İ5 12600HX 12GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA114 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
49.321,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 49321.69
Lenovo Loq 15IAX9A114 Intel Core I5 12600HX 12GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA114 - 512 GB - 12 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
51.220,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 51220.00
Lenovo LOQ 15IAX9A114 İntel Core İ5 12600HX 12GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA114 Satıcı: Arez Teknoloji
52.381,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
3 52391.69
Lenovo LOQ 15IAX9A114 İntel Core İ5 12600HX 12GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA114 Satıcı: Arez Teknoloji
53.015,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 53015.34
Lenovo Loq 15IAX9A114 Intel Core I5 12600HX 12GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA114 Satıcı: Elimar
56.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 56049.05
Lenovo Loq 15IAX9A114 Intel Core I5 12600HX 12GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA114 - 512 GB - 12 GB
Satıcı: elimar
57.177,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 57177.52
Lenovo LOQ 15IAX9A114 İntel Core İ5 12600HX 12GB 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA114 Satıcı: elimar
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
7 58999.00
Lenovo Loq 15Iax9a114 Intel Core I5 12600Hx 12Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra114
Satıcı: Elimar
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 58999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK