Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A116 İntel Core İ5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA116 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
46.529,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 46529.16
Lenovo Loq 15IAX9A116 Intel Core I5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA116 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
48.320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 48320.00
Lenovo LOQ 15IAX9A116 İntel Core İ5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA116 Satıcı: Arez Teknoloji
49.415,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
3 49425.91
Lenovo LOQ 15IAX9A116 İntel Core İ5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA116 Satıcı: Arez Teknoloji
50.013,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 50013.69
Lenovo Loq 15IAX9A116 Intel Core I5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA116 Satıcı: Elimar
56.999,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
5 56999.05
Lenovo Loq 15IAX9A116 Intel Core I5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA116 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: elimar
58.146,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 58146.65
Lenovo LOQ 15IAX9A116 İntel Core İ5 12600HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA116 Satıcı: elimar
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
7 59999.00
Lenovo Loq 15Iax9a116 Intel Core I5 12600Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra116
Satıcı: Elimar
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 59999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK