Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A117 İntel Core İ5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA117 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
57.139,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 57139.79
Lenovo Loq 15IAX9A117 Intel Core I5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA117 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
59.339,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 59339.00
Lenovo LOQ 15IAX9A117 İntel Core İ5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA117 Satıcı: Arez Teknoloji
60.684,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 60694.84
Lenovo LOQ 15IAX9A117 İntel Core İ5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA117 Satıcı: Arez Teknoloji
61.418,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 61418.93
Lenovo Loq 15IAX9A117 Intel Core I5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA117 Satıcı: Elimar
68.399,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 68399.05
Lenovo Loq 15IAX9A117 Intel Core I5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA117 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: elimar
69.776,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 69776.17
Lenovo LOQ 15IAX9A117 İntel Core İ5 12600HX 32GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA117 Satıcı: elimar
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 71999.00
Lenovo Loq 15Iax9a117 Intel Core I5 12600Hx 32Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra117
Satıcı: Elimar
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 71999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK