Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P6TR i5-12600HX 24 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: fpsteknoloji
46.923,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 46923.90
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P6TR i5-12600HX 24 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Full HD Gaming Laptop Satıcı: Fps Teknoloji
49.399,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
2 49399.05
Loq Intel Core İ5 12600Hx 24Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Ips 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tr
Satıcı: Fps Teknoloji
49.399,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 49399.10
Lenovo LOQ 15IAX9A119 İntel Core İ5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA119 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
51.555,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 51555.71
Lenovo LOQ Intel Core i5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" IPS 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TR
Satıcı: Fps Teknoloji | 131 yorum
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 51999.00
Lenovo Loq 15IAX9A119 Intel Core I5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA119 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
53.540,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 53540.00
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P6TR i5-12600HX 24 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: cimete-teknoloji
54.519,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 54519.06
Lenovo LOQ 15IAX9A119 İntel Core İ5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA119 Satıcı: Arez Teknoloji
54.754,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
8 54764.31
Lenovo LOQ 15IAX9A119 İntel Core İ5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA119 Satıcı: Arez Teknoloji
55.416,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
9 55416.66
Lenovo LOQ 15IAX9A119 İntel Core İ5 12600HX 24GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA119 Satıcı: elimar
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
10 61999.00
Lenovo Loq 15Iax9a119 Intel Core I5 12600Hx 24Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra119
Satıcı: Elimar
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
11 61999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK