Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A19 İntel Core İ5 12600HX 8GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA19 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
49.321,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 49321.69
Lenovo Loq 15IAX9A19 Intel Core I5 12600HX 8gb 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA19 - 1 TB - 8 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
51.220,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 51220.00
Lenovo LOQ 15IAX9A19 İntel Core İ5 12600HX 8GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA19 Satıcı: Arez Teknoloji
52.381,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 52391.69
Lenovo LOQ 15IAX9A19 İntel Core İ5 12600HX 8GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA19 Satıcı: Arez Teknoloji
53.015,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 53015.34
Lenovo Loq 15IAX9A19 Intel Core I5 12600HX 8gb 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA19 Satıcı: Elimar
60.799,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 60799.05
Lenovo Loq 15IAX9A19 Intel Core I5 12600HX 8gb 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA19 - 1 TB - 8 GB
Satıcı: elimar
62.023,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 62023.16
Lenovo LOQ 15IAX9A19 İntel Core İ5 12600HX 8GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA19 Satıcı: elimar
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 63999.00
Lenovo Loq 15Iax9a19 Intel Core I5 12600Hx 8Gb 1Tb Ssd Rtx4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra19
Satıcı: Elimar
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 63999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK