Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A23 İntel Core İ5 12600HX 24GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA23 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
56.860,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 56860.54
Lenovo Loq 15IAX9A23 Intel Core I5 12600HX 24GB 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA23 - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
59.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 59049.00
Lenovo LOQ 15IAX9A23 İntel Core İ5 12600HX 24GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA23 Satıcı: Arez Teknoloji
60.388,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 60398.26
Lenovo LOQ 15IAX9A23 İntel Core İ5 12600HX 24GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA23 Satıcı: Arez Teknoloji
61.118,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
4 61118.76
Lenovo Loq 15IAX9A23 Intel Core I5 12600HX 24GB 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA23 Satıcı: Elimar
66.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 66499.05
Lenovo Loq 15IAX9A23 Intel Core I5 12600HX 24GB 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA23 - 1 TB - 24 GB
Satıcı: elimar
67.837,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 67837.92
Lenovo LOQ 15IAX9A23 İntel Core İ5 12600HX 24GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA23 Satıcı: elimar
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
7 69999.00
Lenovo Loq 15Iax9a23 Intel Core I5 12600Hx 24Gb 1Tb Ssd Rtx4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra23
Satıcı: Elimar
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 69999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK