Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A24 İntel Core İ5 12600HX 12GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA24 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
51.834,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 51834.97
Lenovo Loq 15IAX9A24 Intel Core I5 12600HX 12GB 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA24 - 1 TB - 12 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
53.830,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 53830.00
Lenovo LOQ 15IAX9A24 İntel Core İ5 12600HX 12GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA24 Satıcı: Arez Teknoloji
55.050,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 55060.89
Lenovo LOQ 15IAX9A24 İntel Core İ5 12600HX 12GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA24 Satıcı: Arez Teknoloji
55.716,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 55716.83
Lenovo Loq 15IAX9A24 Intel Core I5 12600HX 12GB 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA24 Satıcı: Elimar
61.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 61749.05
Lenovo Loq 15IAX9A24 Intel Core I5 12600HX 12GB 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA24 - 1 TB - 12 GB
Satıcı: elimar
62.992,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 62992.28
Lenovo LOQ 15IAX9A24 İntel Core İ5 12600HX 12GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA24 Satıcı: elimar
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 64999.00
Lenovo Loq 15Iax9a24 Intel Core I5 12600Hx 12Gb 1Tb Ssd Rtx4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra24
Satıcı: Elimar
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 64999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK