Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A25 İntel Core İ5 12600HX 8GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA25 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
46.529,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 46529.16
Lenovo Loq 15IAX9A25 Intel Core I5 12600HX 8gb 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA25 - 1 TB - 8 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
48.320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 48320.00
Lenovo LOQ 15IAX9A25 İntel Core İ5 12600HX 8GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA25 Satıcı: Arez Teknoloji
49.415,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 49425.91
Lenovo LOQ 15IAX9A25 İntel Core İ5 12600HX 8GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA25 Satıcı: Arez Teknoloji
50.013,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
4 50013.69
Lenovo Loq 15IAX9A25 Intel Core I5 12600HX 8gb 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA25 Satıcı: Elimar
56.999,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
5 56999.05
Lenovo Loq 15IAX9A25 Intel Core I5 12600HX 8gb 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA25 - 1 TB - 8 GB
Satıcı: elimar
58.146,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 58146.65
Lenovo LOQ 15IAX9A25 İntel Core İ5 12600HX 8GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA25 Satıcı: elimar
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
7 59999.00
Lenovo Loq 15Iax9a25 Intel Core I5 12600Hx 8Gb 1Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra25
Satıcı: Elimar
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 59999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK