Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A27 İntel Core İ5 12600HX 32GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA27 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
59.653,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 59653.05
Lenovo Loq 15IAX9A27 Intel Core I5 12600HX 32GB 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA27 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
61.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 61949.00
Lenovo LOQ 15IAX9A27 İntel Core İ5 12600HX 32GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA27 Satıcı: Arez Teknoloji
63.354,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
3 63364.03
Lenovo LOQ 15IAX9A27 İntel Core İ5 12600HX 32GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA27 Satıcı: Arez Teknoloji
64.120,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 64120.41
Lenovo Loq 15IAX9A27 Intel Core I5 12600HX 32GB 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA27 Satıcı: Elimar
72.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 72199.05
Lenovo Loq 15IAX9A27 Intel Core I5 12600HX 32GB 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA27 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
73.652,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 73652.68
Lenovo LOQ 15IAX9A27 İntel Core İ5 12600HX 32GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA27 Satıcı: elimar
75.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 75999.00
Lenovo Loq 15Iax9a27 Intel Core I5 12600Hx 32Gb 1Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra27
Satıcı: Elimar
75.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 75999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK