Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A28 İntel Core İ5 12600HX 64GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA28 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
81.431,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 81431.82
Lenovo Loq 15IAX9A28 Intel Core I5 12600HX 64GB 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA28 - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
84.566,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 84566.00
Lenovo LOQ 15IAX9A28 İntel Core İ5 12600HX 64GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA28 Satıcı: Arez Teknoloji
86.483,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 86493.99
Lenovo LOQ 15IAX9A28 İntel Core İ5 12600HX 64GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA28 Satıcı: Arez Teknoloji
87.530,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 87530.17
Lenovo Loq 15IAX9A28 Intel Core I5 12600HX 64GB 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA28 Satıcı: Elimar
93.099,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 93099.05
Lenovo Loq 15IAX9A28 Intel Core I5 12600HX 64GB 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA28 - 1 TB - 64 GB
Satıcı: elimar
94.973,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 94973.48
Lenovo LOQ 15IAX9A28 İntel Core İ5 12600HX 64GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA28 Satıcı: elimar
97.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
7 97999.00
Lenovo Loq 15Iax9a28 Intel Core I5 12600Hx 64Gb 1Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra28
Satıcı: Elimar
97.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 97999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK