Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A29 İntel Core İ5 12600HX 24GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA29 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
54.068,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 54068.02
Lenovo Loq 15IAX9A29 Intel Core I5 12600HX 24GB 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA29 - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
56.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 56149.00
Lenovo LOQ 15IAX9A29 İntel Core İ5 12600HX 24GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA29 Satıcı: Arez Teknoloji
57.422,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
3 57432.49
Lenovo LOQ 15IAX9A29 İntel Core İ5 12600HX 24GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA29 Satıcı: Arez Teknoloji
58.117,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 58117.11
Lenovo Loq 15IAX9A29 Intel Core I5 12600HX 24GB 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA29 Satıcı: Elimar
68.399,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 68399.05
Lenovo Loq 15IAX9A29 Intel Core I5 12600HX 24GB 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA29 - 1 TB - 24 GB
Satıcı: elimar
69.776,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 69776.17
Lenovo LOQ 15IAX9A29 İntel Core İ5 12600HX 24GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA29 Satıcı: elimar
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
7 71999.00
Lenovo Loq 15Iax9a29 Intel Core I5 12600Hx 24Gb 1Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra29
Satıcı: Elimar
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 71999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK