Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A30 İntel Core İ5 12600HX 12GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA30 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
49.042,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 49042.43
Lenovo Loq 15IAX9A30 Intel Core I5 12600HX 12GB 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA30 - 1 TB - 12 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
50.930,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 50930.00
Lenovo LOQ 15IAX9A30 İntel Core İ5 12600HX 12GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA30 Satıcı: Arez Teknoloji
52.085,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
3 52095.11
Lenovo LOQ 15IAX9A30 İntel Core İ5 12600HX 12GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA30 Satıcı: Arez Teknoloji
52.715,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
4 52715.17
Lenovo Loq 15IAX9A30 Intel Core I5 12600HX 12GB 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA30 Satıcı: Elimar
57.949,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 57949.05
Lenovo Loq 15IAX9A30 Intel Core I5 12600HX 12GB 1tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA30 - 1 TB - 12 GB
Satıcı: elimar
59.115,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 59115.78
Lenovo LOQ 15IAX9A30 İntel Core İ5 12600HX 12GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA30 Satıcı: elimar
60.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
7 60999.00
Lenovo Loq 15Iax9a30 Intel Core I5 12600Hx 12Gb 1Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra30
Satıcı: Elimar
60.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 60999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK