Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A50 İntel Core İ5 12600HX 16GB 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA50 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
57.977,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 57977.54
Lenovo Loq 15IAX9A50 Intel Core I5 12600HX 16GB 2tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA50 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
60.209,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 60209.00
Lenovo LOQ 15IAX9A50 İntel Core İ5 12600HX 16GB 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA50 Satıcı: Arez Teknoloji
61.574,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
3 61584.56
Lenovo LOQ 15IAX9A50 İntel Core İ5 12600HX 16GB 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA50 Satıcı: Arez Teknoloji
62.319,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 62319.41
Lenovo Loq 15IAX9A50 Intel Core I5 12600HX 16GB 2tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA50 Satıcı: Elimar
70.299,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 70299.05
Lenovo Loq 15IAX9A50 Intel Core I5 12600HX 16GB 2tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA50 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
71.714,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 71714.43
Lenovo LOQ 15IAX9A50 İntel Core İ5 12600HX 16GB 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA50 Satıcı: elimar
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 73999.00
Lenovo Loq 15Iax9a50 Intel Core I5 12600Hx 16Gb 2Tb Ssd Rtx4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra50
Satıcı: Elimar
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 73999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK