Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A51 İntel Core İ5 12600HX 32GB 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA51 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
68.587,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 68587.19
Lenovo Loq 15IAX9A51 Intel Core I5 12600HX 32GB 2tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA51 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
71.227,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 71227.00
Lenovo LOQ 15IAX9A51 İntel Core İ5 12600HX 32GB 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA51 Satıcı: Arez Teknoloji
72.842,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 72852.46
Lenovo LOQ 15IAX9A51 İntel Core İ5 12600HX 32GB 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA51 Satıcı: Arez Teknoloji
73.723,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 73723.62
Lenovo Loq 15IAX9A51 Intel Core I5 12600HX 32GB 2tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA51 Satıcı: Elimar
75.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 75049.05
Lenovo Loq 15IAX9A51 Intel Core I5 12600HX 32GB 2tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA51 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
76.560,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 76560.06
Lenovo LOQ 15IAX9A51 İntel Core İ5 12600HX 32GB 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA51 Satıcı: elimar
78.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
7 78999.00
Lenovo Loq 15Iax9a51 Intel Core I5 12600Hx 32Gb 2Tb Ssd Rtx4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra51
Satıcı: Elimar
78.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
8 78999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK