Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A53 İntel Core İ5 12600HX 24GB 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA53 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
63.003,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 63003.12
Lenovo Loq 15IAX9A53 Intel Core I5 12600HX 24GB 2tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA53 - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
65.428,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 65428.00
Lenovo LOQ 15IAX9A53 İntel Core İ5 12600HX 24GB 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA53 Satıcı: Arez Teknoloji
67.721,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 67721.36
Lenovo Loq 15IAX9A53 Intel Core I5 12600HX 24GB 2tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA53 Satıcı: Elimar
70.299,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 70299.05
Lenovo Loq 15IAX9A53 Intel Core I5 12600HX 24GB 2tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA53 - 2 TB - 24 GB
Satıcı: elimar
71.714,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 71714.43
Lenovo LOQ 15IAX9A53 İntel Core İ5 12600HX 24GB 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA53 Satıcı: elimar
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 73999.00
Lenovo Loq 15Iax9a53 Intel Core I5 12600Hx 24Gb 2Tb Ssd Rtx4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra53
Satıcı: Elimar
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 73999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK2 yorum
1 yorum