Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A55 İntel Core İ5 12600HX 8GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA55 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
52.671,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 52671.75
Lenovo Loq 15IAX9A55 Intel Core I5 12600HX 8gb 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA55 - 2 TB - 8 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
54.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 saat önce
2 54699.00
Lenovo LOQ 15IAX9A55 İntel Core İ5 12600HX 8GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA55 Satıcı: Arez Teknoloji
55.939,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
3 55949.59
Lenovo LOQ 15IAX9A55 İntel Core İ5 12600HX 8GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA55 Satıcı: Arez Teknoloji
56.616,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 56616.28
Lenovo Loq 15IAX9A55 Intel Core I5 12600HX 8gb 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA55 Satıcı: Elimar
64.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 64599.05
Lenovo Loq 15IAX9A55 Intel Core I5 12600HX 8gb 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA55 - 2 TB - 8 GB
Satıcı: elimar
65.899,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 saat önce
6 65899.67
Lenovo LOQ 15IAX9A55 İntel Core İ5 12600HX 8GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA55 Satıcı: elimar
67.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 67999.00
Lenovo Loq 15Iax9a55 Intel Core I5 12600Hx 8Gb 2Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra55
Satıcı: Elimar
67.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 67999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK