Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A56 İntel Core İ5 12600HX 16GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA56 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
55.185,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 55185.02
Lenovo Loq 15IAX9A56 Intel Core I5 12600HX 16GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA56 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
57.309,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 57309.00
Lenovo LOQ 15IAX9A56 İntel Core İ5 12600HX 16GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA56 Satıcı: Arez Teknoloji
58.608,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 58618.79
Lenovo LOQ 15IAX9A56 İntel Core İ5 12600HX 16GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA56 Satıcı: Arez Teknoloji
59.317,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 59317.77
Lenovo Loq 15IAX9A56 Intel Core I5 12600HX 16GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA56 Satıcı: Elimar
68.399,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 68399.05
Lenovo Loq 15IAX9A56 Intel Core I5 12600HX 16GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA56 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
69.776,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
6 69776.17
Lenovo LOQ 15IAX9A56 İntel Core İ5 12600HX 16GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA56 Satıcı: elimar
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 71999.00
Lenovo Loq 15Iax9a56 Intel Core I5 12600Hx 16Gb 2Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra56
Satıcı: Elimar
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 71999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK