Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A57 İntel Core İ5 12600HX 32GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA57 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
65.795,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 65795.64
Lenovo Loq 15IAX9A57 Intel Core I5 12600HX 32GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA57 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
68.328,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 68328.00
Lenovo LOQ 15IAX9A57 İntel Core İ5 12600HX 32GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA57 Satıcı: Arez Teknoloji
69.877,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 69887.71
Lenovo LOQ 15IAX9A57 İntel Core İ5 12600HX 32GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA57 Satıcı: Arez Teknoloji
70.723,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
4 70723.00
Lenovo Loq 15IAX9A57 Intel Core I5 12600HX 32GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA57 Satıcı: Elimar
77.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
5 77899.05
Lenovo Loq 15IAX9A57 Intel Core I5 12600HX 32GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA57 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
79.467,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 79467.44
Lenovo LOQ 15IAX9A57 İntel Core İ5 12600HX 32GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA57 Satıcı: elimar
81.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
7 81999.00
Lenovo Loq 15Iax9a57 Intel Core I5 12600Hx 32Gb 2Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra57
Satıcı: Elimar
81.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 81999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK