Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A58 İntel Core İ5 12600HX 64GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA58 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
87.574,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 87574.41
Lenovo Loq 15IAX9A58 Intel Core I5 12600HX 64GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA58 - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
90.945,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 90945.00
Lenovo LOQ 15IAX9A58 İntel Core İ5 12600HX 64GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA58 Satıcı: Arez Teknoloji
93.007,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 93017.67
Lenovo LOQ 15IAX9A58 İntel Core İ5 12600HX 64GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA58 Satıcı: Arez Teknoloji
94.132,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 94132.76
Lenovo Loq 15IAX9A58 Intel Core I5 12600HX 64GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA58 Satıcı: Elimar
94.999,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 94999.05
Lenovo Loq 15IAX9A58 Intel Core I5 12600HX 64GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA58 - 2 TB - 64 GB
Satıcı: elimar
96.911,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
6 96911.73
Lenovo LOQ 15IAX9A58 İntel Core İ5 12600HX 64GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA58 Satıcı: elimar
99.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 99999.00
Lenovo Loq 15Iax9a58 Intel Core I5 12600Hx 64Gb 2Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra58
Satıcı: Elimar
99.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 99999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK