Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A60 İntel Core İ5 12600HX 12GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA60 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
55.185,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 55185.02
Lenovo Loq 15IAX9A60 Intel Core I5 12600HX 12GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA60 - 2 TB - 12 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
57.309,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 57309.00
Lenovo LOQ 15IAX9A60 İntel Core İ5 12600HX 12GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA60 Satıcı: Arez Teknoloji
58.608,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
3 58618.79
Lenovo LOQ 15IAX9A60 İntel Core İ5 12600HX 12GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA60 Satıcı: Arez Teknoloji
59.317,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 59317.77
Lenovo Loq 15IAX9A60 Intel Core I5 12600HX 12GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA60 Satıcı: Elimar
65.549,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 65549.05
Lenovo Loq 15IAX9A60 Intel Core I5 12600HX 12GB 2tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA60 - 2 TB - 12 GB
Satıcı: elimar
66.868,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 66868.79
Lenovo LOQ 15IAX9A60 İntel Core İ5 12600HX 12GB 2TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA60 Satıcı: elimar
68.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
7 68999.00
Lenovo Loq 15Iax9a60 Intel Core I5 12600Hx 12Gb 2Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra60
Satıcı: Elimar
68.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 68999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK