Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A79 İntel Core İ5 12600HX 8GB 4TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA79 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
64.957,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 64957.88
Lenovo Loq 15IAX9A79 Intel Core I5 12600HX 8gb 4tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA79 - 4 TB - 8 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
67.458,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
2 67458.00
Lenovo LOQ 15IAX9A79 İntel Core İ5 12600HX 8GB 4TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA79 Satıcı: Arez Teknoloji
68.987,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 68997.98
Lenovo LOQ 15IAX9A79 İntel Core İ5 12600HX 8GB 4TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA79 Satıcı: Arez Teknoloji
69.822,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 69822.51
Lenovo Loq 15IAX9A79 Intel Core I5 12600HX 8gb 4tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA79 Satıcı: Elimar
74.099,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 74099.05
Lenovo Loq 15IAX9A79 Intel Core I5 12600HX 8gb 4tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA79 - 4 TB - 8 GB
Satıcı: elimar
75.590,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
6 75590.94
Lenovo LOQ 15IAX9A79 İntel Core İ5 12600HX 8GB 4TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA79 Satıcı: elimar
77.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
7 77999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK