Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A85 İntel Core İ5 12600HX 8GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA85 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
62.165,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 62165.37
Lenovo Loq 15IAX9A85 Intel Core I5 12600HX 8gb 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA85 - 4 TB - 8 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
64.558,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 64558.00
Lenovo LOQ 15IAX9A85 İntel Core İ5 12600HX 8GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA85 Satıcı: Arez Teknoloji
66.022,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 66032.2
Lenovo LOQ 15IAX9A85 İntel Core İ5 12600HX 8GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA85 Satıcı: Arez Teknoloji
66.820,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 66820.86
Lenovo Loq 15IAX9A85 Intel Core I5 12600HX 8gb 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA85 Satıcı: Elimar
70.299,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 70299.05
Lenovo Loq 15IAX9A85 Intel Core I5 12600HX 8gb 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA85 - 4 TB - 8 GB
Satıcı: elimar
71.714,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
6 71714.43
Lenovo LOQ 15IAX9A85 İntel Core İ5 12600HX 8GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA85 Satıcı: elimar
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
7 73999.00
Lenovo Loq 15Iax9a85 Intel Core I5 12600Hx 8Gb 4Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra85
Satıcı: Elimar
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 73999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK