Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A86 İntel Core İ5 12600HX 16GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA86 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
64.678,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 64678.62
Lenovo Loq 15IAX9A86 Intel Core I5 12600HX 16GB 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA86 - 4 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
67.168,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 67168.00
Lenovo LOQ 15IAX9A86 İntel Core İ5 12600HX 16GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA86 Satıcı: Arez Teknoloji
68.691,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 68701.4
Lenovo LOQ 15IAX9A86 İntel Core İ5 12600HX 16GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA86 Satıcı: Arez Teknoloji
69.522,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 69522.34
Lenovo Loq 15IAX9A86 Intel Core I5 12600HX 16GB 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA86 Satıcı: Elimar
75.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
5 75049.05
Lenovo Loq 15IAX9A86 Intel Core I5 12600HX 16GB 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA86 - 4 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
76.560,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 76560.06
Lenovo LOQ 15IAX9A86 İntel Core İ5 12600HX 16GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA86 Satıcı: elimar
78.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
7 78999.00
Lenovo Loq 15Iax9a86 Intel Core I5 12600Hx 16Gb 4Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra86
Satıcı: Elimar
78.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
8 78999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK