Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A89 İntel Core İ5 12600HX 24GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA89 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
69.704,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 69704.20
Lenovo Loq 15IAX9A89 Intel Core I5 12600HX 24GB 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA89 - 4 TB - 24 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
72.387,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 72387.00
Lenovo LOQ 15IAX9A89 İntel Core İ5 12600HX 24GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA89 Satıcı: Arez Teknoloji
74.028,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 74038.76
Lenovo LOQ 15IAX9A89 İntel Core İ5 12600HX 24GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA89 Satıcı: Arez Teknoloji
74.924,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 74924.27
Lenovo Loq 15IAX9A89 Intel Core I5 12600HX 24GB 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA89 Satıcı: Elimar
79.799,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 79799.05
Lenovo Loq 15IAX9A89 Intel Core I5 12600HX 24GB 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA89 - 4 TB - 24 GB
Satıcı: elimar
81.405,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
6 81405.70
Lenovo LOQ 15IAX9A89 İntel Core İ5 12600HX 24GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA89 Satıcı: elimar
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 83999.00
Lenovo Loq 15Iax9a89 Intel Core I5 12600Hx 24Gb 4Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra89
Satıcı: Elimar
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 83999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK