Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A90 İntel Core İ5 12600HX 12GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA90 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
64.678,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 64678.62
Lenovo Loq 15IAX9A90 Intel Core I5 12600HX 12GB 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA90 - 4 TB - 12 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
67.168,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 67168.00
Lenovo LOQ 15IAX9A90 İntel Core İ5 12600HX 12GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA90 Satıcı: Arez Teknoloji
68.691,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 68701.4
Lenovo LOQ 15IAX9A90 İntel Core İ5 12600HX 12GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA90 Satıcı: Arez Teknoloji
69.522,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 69522.34
Lenovo Loq 15IAX9A90 Intel Core I5 12600HX 12GB 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA90 Satıcı: Elimar
73.149,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 73149.05
Lenovo Loq 15IAX9A90 Intel Core I5 12600HX 12GB 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA90 - 4 TB - 12 GB
Satıcı: elimar
74.621,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 74621.81
Lenovo LOQ 15IAX9A90 İntel Core İ5 12600HX 12GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA90 Satıcı: elimar
76.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
7 76999.00
Lenovo Loq 15Iax9a90 Intel Core I5 12600Hx 12Gb 4Tb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar 83Gs00p6tra90
Satıcı: Elimar
76.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 76999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK