Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P8TR Laptop Fiyatları

Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P8TR i5-12600HX 16 GB 1 TB SSD 6 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: AtlantisDogu

39.546,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 39546.44
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P8TR i5-12600HX 16GB 1TB SSD 6GB RTX3050 95W 15.6 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: Atlantis

40.414,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 40414.54
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P8TR i5-12600HX 16GB 1TB SSD 6GB RTX3050 15.6 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: Atlantis bilgisayar

40.438,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 40438.09
Lenovo LOQ Gaming Notebook i5-12600HX 16GB RAM 1TB SSD RTX3050 6GB 15.6" FHD 144Hz IPS FreeDOS 83GS00P8TR ATL46 +Mouse

Satıcı: Atlantis

40.595,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 40595.10
Lenovo LOQ Gaming Notebook i5-12600HX 16GB RAM 1TB SSD RTX3050 6GB 15.6" FHD 144Hz IPS FreeDOS 83GS00P8TR ATL46 +Mouse

Satıcı: Atlantis bilgisayar

40.618,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 40618.75
Lenovo LOQ 83GS00P8TR i5-12600HX 16Gb Ram 1Tb Ssd 6GB RTX3050 15.6" FullHD FreeDos Gaming Notebook - Koyu Gri

Satıcı: atlantis | 5 yorum

41.095,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 41095.20
Lenovo Loq Gaming Notebook I5-12600HX 16GB Ram 1tb SSD RTX3050 6gb 15.6" Fhd 144Hz IPS Freedos 83GS00P8TR ATL46 +Mouse - 1 TB - 16 GB

Satıcı: atlantis

41.278,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 41278.80
LENOVO LOQ Gaming Notebook i5-12600HX 16GB RAM 1TB SSD RTX3050 6GB 15.6" FHD 144Hz IPS FreeDOS 83GS0

Satıcı: Online Bilişim

41.876,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 41876.01
LENOVO LOQ Gaming Notebook i5-12600HX 16GB RAM 1TB SSD RTX3050 6GB 15.6" FHD 144Hz IPS FreeDOS 83GS0

Satıcı: Online Bilişim

42.074,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 42074.01
LENOVO 15.6" LOQ 83GS00P8TR CORE i5 12600HX-16GB DDR5 RAM-1TB NVME-6GB RTX3050-FDOS

Satıcı: AtlantisDoğu

42.541,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 42551.62
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P8TR i5-12600HX 16 GB 1 TB SSD 6 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: cimete-teknoloji

46.999,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 46999.06

Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P8TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P8TR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P8TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.9 mm
• Derinlik 258.7 mm
• Kalınlık 23.9 mm
• Ağırlık 2.38 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-12600HX
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 18 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Active Management Technology (AMT) Intel Adaptix Technology Intel Boot Guard Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on CPU Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel OS Guard Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Total Memory Encryption - Multi Key Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Virtualization Technology (VT-x) Intel Volume Management Device (VMD) Intel vPro Enterprise

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB 10Gbps USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 140W
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 25: 3.9 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):6 Saat 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P8TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.