Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00PDTR Laptop Fiyatları

Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00PDTR i5-12600HX 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GTI-Bilişim

32.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 32499.00
Lenovo Loq 15IAX9 83GS00PDTR Intel Core I5-12600HX 8gb 512GB SSD RTX3050-6GB 15.6" IPS Freedos Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: GTI Bilişim | 15 yorum

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 32999.00
LENOVO LOQ15IAX9 83GS00PDTR Intel Core I5-12600HX 8GB 512GB SSD RTX3050-6GB 15.6" IPS Freedos Taşına

Satıcı: Gti Bilişim

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 32999.00
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00PDTR Intel Core i5 12600HX 8GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" FHD

Satıcı: GTI BİLİŞİM

32.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 33009
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00PDTR Intel Core i5-12600HX 8GB 512GB SSD RTX3050 15.6" IPS FreeDos Notebook

Satıcı: Gti Bilişim

33.489,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 33489.01
LENOVO LOQ15IAX9 83GS00PDTR Intel Core I5-12600HX 8GB 512GB SSD RTX3050-6GB 15.6" IPS Freedos Taşına

Satıcı: Teknopa Gsm

33.557,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 33557.15
Lenovo Loq 15IAX9 83GS00PDTR Intel Core I5-12600HX 8gb 512GB SSD RTX3050-6GB 15.6" IPS Freedos Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Teknopa Gsm | 15 yorum

33.694,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 33694.13
Lenovo Loq15ıax9 83Gs00pdtr Intel Core I5-12600Hx 8Gb 512Gb Ssd Rtx3050-6Gb 15.6" Ips Freedos Taşına

Satıcı: Gti Bilişim

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 33999.00
LENOVO LOQ 15IAX9 INTEL CORE I5-12600HX 8GB DDR5 512GB SSD 6GB GDDR6 RTX3050 15.6"FHD IPS 144Hz F.DOS NB.LENOVO 83GS00PDTR

Satıcı: Gti Bilişim

34.009,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 34009.05
LOQ 15IAX9 Intel Core i5 12600HX 8GB RAM 512GB SSD RTX3050 15.6" FHD FreeDos Gaming Laptop 83GS00PDTR 34.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 34359
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00PDTR i5-12600HX 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: fpsteknoloji

35.914,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 35914.62
LENOVO LOQ 15IAX9 INTEL CORE I5-12600HX 8GB DDR5 512GB SSD 6GB GDDR6 RTX3050 15.6"FHD IPS 144Hz F.DOS NB.LENOVO 83GS00PD

Satıcı: Fps Teknoloji

37.809,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 37809.05
Loq 15Iax9 83Gs00pdtr Intel Core I5-12600Hx 8Gb 512Gb Ssd Rtx3050-6Gb 15.6" Ips Freedos Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Fps Teknoloji

37.809,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 37809.10
LENOVO LOQ 15IAX9 INTEL CORE I5-12600HX 8GB DDR5 512GB SSD 6GB GDDR6 RTX3050 15.6"FHD IPS 144Hz F.DOS NB.LENOVO 83GS00PDTR

Satıcı: Fps Teknoloji

39.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 39799.00
Lenovo LOQ 83GS00PDTR i5-12600HX 8GB 512SSD RTX3050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

41.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 41209

Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00PDTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00PDTR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00PDTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.9 mm
• Derinlik 258.7 mm
• Kalınlık 23.9 mm
• Ağırlık 2.38 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-12600HX
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 18 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Active Management Technology (AMT) Intel Adaptix Technology Intel Boot Guard Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on CPU Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel OS Guard Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Total Memory Encryption - Multi Key Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Virtualization Technology (VT-x) Intel Volume Management Device (VMD) Intel vPro Enterprise

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB 10Gbps USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 140W
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 25: 3.9 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):6 Saat 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00PDTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.