Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Loq 83Gs00pdtr002 I5-12600Hx 16Gb 512Ssd Rtx3050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bılgısayar-Cnt003
Satıcı: Cimete-Teknoloji
42.019,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 42019.10
Lenovo Loq 83Gs00pdtr002 İ5-12600Hx 16Gb 512Ssd Rtx3050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt003
Satıcı: Teknoraks
42.747,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 42747.30
Lenovo Loq 83GS00PDTR002 I5-12600HX 16GB 512SSD RTX3050 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir bilgisayar-CNT003 - Gri
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 43999.00
Lenovo LOQ 83GS00PDTR002 i5-12600HX 16GB 512SSD RTX3050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT003 Satıcı: Teknoraks
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
4 45009
Lenovo Loq 83GS00PDTR002 I5-12600HX 16GB 512SSD RTX3050 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir bilgisayar-CNT003 - Gri
Satıcı: teknoraks
46.167,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 46167.00
LENOVO LOQ 83GS00PDTR003 i5-12600HX 16GB 512SSD+1TBSSD RTX3050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar- Satıcı: Online Bilişim
48.509,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 48509.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK16 yorum