Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Loq 83Gs00pdtr016 I5-12600Hx 32Gb 1Tbssd Rtx3050 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt017
Satıcı: Cimete-Teknoloji
56.344,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 56344.10
Lenovo Loq 83GS00PDTR016 I5-12600HX 32GB 1TB SSD RTX3050 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir bilgisayar-CNT017 - Gri
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 58999.00
LENOVO LOQ 83GS00PDTR016 i5-12600HX 32GB 1TBSSD RTX3050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT017 Satıcı: Online Bilişim
59.399,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 59399.01
Lenovo Loq 83Gs00pdtr016 İ5-12600Hx 32Gb 1Tbssd Rtx3050 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar-Cnt017
Satıcı: Teknoraks
62.752,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 62752.80
Lenovo LOQ 83GS00PDTR016 i5-12600HX 32GB 1TBSSD RTX3050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT017 Satıcı: Teknoraks
67.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
5 67409
Lenovo Loq 83GS00PDTR016 I5-12600HX 32GB 1TB SSD RTX3050 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir bilgisayar-CNT017 - Gri
Satıcı: teknoraks
69.052,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 69052.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK