Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IAX9A115 İntel Core İ5 12600HX 8GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS 83GS00P6TRA115 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
44.016,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 44016.86
Lenovo Loq 15IAX9A115 Intel Core I5 12600HX 8gb 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA115 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
45.711,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 45711.00
Lenovo LOQ 15IAX9A115 İntel Core İ5 12600HX 8GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA115 Satıcı: Arez Teknoloji
47.313,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 47313.24
Lenovo Loq 15IAX9 Intel Core I5 12600HX 8gb 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83GS00PETR Satıcı: Cimete Teknoloji
49.399,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 49399.05
Loq 15Iax9 Intel Core I5 12600Hx 8Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6
Satıcı: Cimete-Teknoloji
49.659,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 49659.10
Lenovo Loq 15Iax9 83Gs00petr I5-12600Hx 8 Gb Ram 512 Gb Ssd 6Gb Rtx4050 Freedos Taşınabilir Bilgisayar K127
Satıcı: KUANTUM SANAL
51.117,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 51117.70
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00PETR i5-12600HX 8 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: cimete-teknoloji
51.699,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
7 51699.06
Lenovo Loq 15IAX9 Intel Core I5 12600HX 8gb 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6 - 1 GB
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
8 51999.00
Lenovo LOQ 15IAX9A115 İntel Core İ5 12600HX 8GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83GS00P6TRA115 Satıcı: elimar
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
9 55999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK