Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15IAX9 83GS00R7TR Intel Core I5-12450HX 8gb 512GB SSD RTX3050 15.6" IPS Freedos - 512 GB - 8 GB
Satıcı: YOUSEF BABBELLI | 8 yorum
37.599,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 37599.06
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00R7TR i5 12450HX 8 GB 512 GB SSD RTX3050 Free Dos 15.6" Dizüstü Bilgisayar Satıcı: prorenksatis
37.599,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 37599.06
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00R7TR i5 12450HX 8 GB 512 GB SSD RTX3050 Free Dos 15.6" Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
43.446,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 43446.61
Lenovo Loq 15Iax9 83Gs00r7tr I5-12600Hx Rtx3050 15.6" 8Gb Ram 512Gb Ssd Freedos K1
Satıcı: KUANTUM SANAL
44.541,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 44541.20
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00R7TR i5-12600HX RTX3050 15.6" 8GB RAM 512GB SSD FreeDOS K1 Satıcı: KUANTUMSANAL
44.883,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 44883.63
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00R7TR Intel Core i5-12450HX 8GB 512GB SSD RTX3050 15.6" IPS FreeDos Notebook Satıcı: KUANTUMSANAL
44.883,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 44883.63
Lenovo Loq 15IAX9 83GS00R7TR Intel Core I5-12450HX 8gb 512GB SSD RTX3050 15.6" IPS Freedos - 512 GB - 8 GB
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 8 yorum
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 45999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK