Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Loq 15Iax9 83Gs00rytr I5-12600Hx 24Gb 1Tb Ssd 6Gb Rtx4050 Fdos
Satıcı: Cimete-Teknoloji
50.614,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 50614.10
Lenovo LOQ Intel Core i5 12600HX 24GB 1 TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 83GS00RYTR - 24 GB
Satıcı: DartTech | 6 yorum
51.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 51599.00
Lenovo Loq 15IAX9 83GS00RYTR I5-12600HX 24GB 1tb SSD 6gb RTX4050 Fdos
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 52999.00
Lenovo Loq 15Iax9 83Gs00rytr I5-12600Hx 24Gb 1Tb Ssd 6Gb Rtx4050 Fdos
Satıcı: Cimete-Teknoloji
55.389,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 55389.10
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00RYTR i5-12600HX 24 GB 1 TB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: cimete-teknoloji
56.399,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 56399.06
Lenovo Loq 15IAX9 83GS00RYTR I5-12600HX 24 GB Ram 1 Tb SSD 6gb RTX4050 Freedos Taşınabilir Bilgisayar K15 Satıcı: KUANTUMSANAL
64.764,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 64764.97
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK