Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK002VTR Laptop Fiyatları

Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK002VTR i7-12650HX 16 GB 512 GB RTX4050 15.6" FreeDOS Gaming Notebook

Satıcı: GTI Bilişim | 109 yorum

41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 41999.00
Lenovo Loq 15Iax9e İ7-12650Hx 16 Gb 512 Gb Rtx4050-6 Gb 15.6" Ips 144 Hz Freedos Gaming Notebook 83Lk002vtr

Satıcı: Gti Bilişim

41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 41999.00
Lenovo LOQ Intel Core i7 12650HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar 83LK002VTR

Satıcı: GTI BİLİŞİM

41.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 42009
Lenovo LOQ 83LK002VTR i7-12650HX 16GB 512SSD RTX4050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Gti Bilişim

42.084,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 42084.05
LENOVO LOQ 15IAX9E i7-12650HX 16 GB 512 GB RTX4050-6 GB 15.6" IPS 144 Hz FreeDOS Gaming Notebook 83LK002VTR

Satıcı: Gti Bilişim

42.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 42299.00
LOQ İntel Core i7 12650HX 16GB Ram 512GB SSD RTX4050 6 GB 15.6'' FHD Freedos Gaming Laptop 83LK002VTR 42.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 42459
Lenovo LOQ Intel Core i7 12650HX 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 83LK002VTR

Satıcı: Gti Bilişim

42.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 42909
Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK002VTR i7-12650HX 16 GB 512 GB RTX4050 15.6" FreeDOS Gaming Notebook

Satıcı: Teknorya | 109 yorum

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 43999.00
LENOVO LOQ 15IAX9E i7-12650HX 16 GB 512 GB RTX4050-6 GB 15.6" IPS 144 Hz FreeDOS Gaming Notebook 83LK002VTR

Satıcı: Teknorya

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 43999.00
Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK002VTR i7-12650HX 16 GB 512 GB RTX4050 15.6" Full HD Gaming Laptop

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 43999.00
Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK002VTR i7-12650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GTI-Bilişim

44.085,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 44085.06
Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK002VTR i7-12650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: sahinbilgisayar

45.119,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 45119.06
Loq Intel Core I7 12650Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83Lk002vtr+Snertech Çanta

Satıcı: Ensarbilişim

47.749,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 47749.10
Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK002VTR i7-12650HX 16 GB 512 GB RTX4050 15.6" Full HD Gaming Laptop

Satıcı: Fps Teknoloji

48.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 48449.05
Lenovo LOQ 83LK002VTR i7-12650HX 16GB 512SSD RTX4050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

50.796,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

15 50796.57

Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK002VTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK002VTR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK002VTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-12650HX
• İşlemci Temel Frekans 4.7 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.70 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 3.3 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.3 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 14 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 20 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Active Management Technology (AMT) Intel Adaptix Technology Intel Boot Guard Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Trusted Execution Technology Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) ‡ Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 32 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri 3-in-1 Card Reader
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 57.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel UHD Graphics for 12th Gen Intel Processors
• Dahili Grafik Temel Frekans 1.45 MHz
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.45 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX* Support 12.1 Intel Quick Sync Video Yes Max Resolution (DP)‡ 7680 x 4320 @ 60Hz Max Resolution (HDMI)‡ 4096 x 2304 @ 60Hz OpenCL* Support 3.0 OpenGL* Support 4.6

Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK002VTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.